Буряк: "Криза кризою, але Динамо зобов"язане перегравати Рапід"

Динамо Київ 2 Жовтня, 08:33
Колишній тренер "Динамо" поділився думками стосовно майбутніх матчів "Шахтаря" та "Динамо" у Єврокубках.

Сьогодні донецький клуб зустрічається з "Манчестер Юнайтед" у Лізі чемпіонів. Леонід Буряк зазначив, що "Шахтарю" після втрати ключових гравців дуже складно видавати результат прямо зараз, для цього потрібен час. Однак, за певних обставин, "Шахтар спроможний будь-кого перемогти", - цитує тренера faeri.ru.

Щодо "Динамо", Буряк сказав, що криза кризою, але це "Динамо", і "Рапід" потрібно обігравати навіть за наявності усіх поточних проблем.