Головний редактор журналу «Футбол» висловив свою думку про гру київської команди.
«Динамо» при Сергії Реброві виглядає зовсім інакше, і, погодьтеся, це на краще, багато краще! Справа не у відступі конкурентів, точніше, не тільки в ньому - новому тренеру вдалося переломити ставлення динамівців до справи, навчити їх знову отримувати задоволення від гри і повернути нам Команду. Не захвалюю, ні в якому разі, роботи багато «, -
зазначив Артем Франков.
«Але, на відміну від минулих перерв і вікон, що не селекційної. Не дивуйтеся, якщо новачків у «Динамо» взимку не буде зовсім. Хіба що хтось з орендованих повернеться, ті, які отримають шанс на зборах. Може і дехто переміститися, хоча нині влаштувати гравців на пристойні умови та ще й під ігрову практику дуже складно! Головне - щоб не пішов ніхто з основних. Та не так, щоб в них вчепилися і не відпустили, а щоб самі гравці усвідомили - це для них найправильніший, найперспективніший варіант: грай поки грається і не шукай добра від добра «, -
написав главред журналу» Футбол
«