Захисник луганської «Зорі» Віталій Вернидуб, підводячи підсумки першої частини сезону, розповів журналістам про свої враження від гри лідера чемпіонату.
- «Динамо» з приходом Реброва демонструє дуже впевнений футбол. Уже в кінцівці минулого чемпіонату «біло-сині» показали, що у Києва знову дуже хороша команда. Тепер можна сказати, що у них новий етап у розвитку клубу. Думаю, цей зліт нікого не здивував. «Динамо» заслужено посідає перше місце, - цитує Вернидуба видання «Болельщик».