Колишній форвард київського «Динамо» та збірної України Артем Мілевський побував там, де все починалось.
«Побував там, де починав. Приємно бачити фотку, хоча в збірну все ніяк не потраплю. З Новим Роком, «Зміна» Мінськ», -
написав Артем.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Колишній форвард київського «Динамо» та збірної України Артем Мілевський побував там, де все починалось.
«Побував там, де починав. Приємно бачити фотку, хоча в збірну все ніяк не потраплю. З Новим Роком, «Зміна» Мінськ», -
написав Артем.