Відомий польський журналіст Гжегож Кохан, вважає, що польському нападнику київського «Динамо» Лукашу Теодорчику слід задуматись про оренду
- Одразу після того, як Теодорчик перейшов з «Леха» до «Динамо», багато хто не розумів цього кроку не лише, через ситуацію в Україні, а й через те, що сумнівались у такому кроці форварда «Леха». Але, почав він дує добре. Гольовий пас, гол, часто з’являвся на полі, але потім вилікувався Мбокані, який є одним з лідерів київського клубу і Тео став третім форвардом у команді. Можливо, прийшов час задуматись про оренду, -
написав Кохан