Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився своїми очікуваннями від зимової перерви у чемпіонаті України.
«Взагалі, збереження гравців - це головна тема футбольної зими для України. Збереження гравців від необачних трансферів будь-якою ціною і просто втеч. Утримання клубів хоч на якомусь плаву... Утримання глядача, нарешті! Як йому, глядачеві, без віри в перемогу? У нас усілякого лайна і поза стадіоном вистачає, нам ще й на трибуні негативу задарма не треба! Стартуємо, якщо вдасться, навесні тою же кількістю професійних клубів, що закінчувала у листопаді-грудні - ще промінчик світла, що підігрівається думкою про те, що і претенденти на поповнення є.
Ось прочитав новину, що «Іллічівець» згоден на умови Тотовицького та Кулача - одразу якось легше стало: є рух, є життя на Ма... у Маріуполі. Відправиться «Шахтар» в бразильське турне - от цікаво-то буде на таку серію товарняків подивитися, з мотивацією, з глядачами, щось на кшталт виїзду радянської хокейної команди на Новорічну серію проти клубів НХЛ! Всі вболівальники країни завмирали.
Хоча, звичайно, подібна зміна методики підготовки небезпечна, можливі й інші неприємності, але давайте бачити світлу сторону: з точки зору футбольного маркетингу це для нас фантастичний прорив! Лише б все вийшло, і можна буде говорити, що не просто живемо-виживаємо, але і розвиваємося», -
написав Артем Франков на сторінках журналу «Футбол», передає Matchday