Анатолій Тимощук про гру «Зеніту» та традиції Андре Віллаш-Боаша.
Півзахисник «Зеніту» Анатолій Тимощук назвав причини вдалої гри своєї команди в чемпіонаті Росії, а також розповів про нову традицію, яку привніс наставник петербуржців Андре Віллаш-Боаш. наводить слова Тимощука
«Стали грати більш організовано, дуже агресивно і більш сконцентровано. З'явився ряд нових гравців, посилилася конкуренція, що призвело до покращення якості. Але найголовніше на довгій дистанції - кінцівка чемпіонату. Старт нам вдався хорошим, ми його пройшли дуже впевнено. Тепер завдання - утримувати цю форму і не давати суперникам шансу змістити нас», -
«Новий тренер привніс таку традицію - «тунель», який споруджують гравці. Знаходиться будь-який привід, щоб когось в цей «тунель» завантажити. Перший гол за «Зеніт» - давай сюди, новий контракт - йди-йди, донька народилася - отримуй! Сьогодні просто хтось пожартував. Була вправа, треба було гуртуватися один з одним, скільки скаже тренер. Шатов пожартував: «Три!» Ну і за обман - давай в «тунель». На день народження всі б'ють вже по два-три рази. Ніби жарт, але, буває, отримуєш добре», -
цитує українського футболіста тижневик «Футбол».
Нагадаємо, що після 17 турів «Зеніт» лідирує у турнірній таблиці Прем'єр-Ліги.