Сергій Морозов: «Ковальчук міг би стати хорошим підсиленням для «Динамо», «Дніпра» чи «Шахтаря»

Динамо Київ 30 Грудня, 17:20
Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Сергій Морозов в ексклюзивному інтерв’ю сайту footballua відзначив, що півзахисник «Чорноморця» Кирило Ковальчук, який через фінансові проблеми може цією зимою змінити клуб, став би хорошим підсиленням для українських грандів.

Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Сергій Морозов в ексклюзивному інтерв’ю сайту footballua.tv відзначив, що півзахисник «Чорноморця» Кирило Ковальчук, який через фінансові проблеми може цією зимою змінити клуб, став би хорошим підсиленням для українських грандів.

«Мені подобається опорний півзахисник «Чорноморця» Ковальчук, якого Фоменко запросив в національну збірну. Я вважаю, що Кирило міг би бути одним з кандидатів в донецький «Шахтар» в пару до Тараса Степаненка. І не лише в «Шахтар», для «Динамо» чи «Дніпра» він теж міг би стати хорошим підсиленням. Він працездатний футболіст, який гарно себе проявив саме в опорній зоні. Розуміючи нинішню ситуацію в країні, коли мало хто з легіонерів хоче до нас їхати, я думаю Степаненко і Ковальчук виглядали дуже добре, як пара опорників «Шахтаря».