Президент «Металіста» Сергій Курченко підвів короткі підсумки року для харківської команди.
«2014 був дуже складним для всієї країни і для українського футболу зокрема. Тим не менше, «Металіст» продовжує боротися за медалі і дивиться вперед з оптимізмом.
Переконаний, що ми будемо продовжувати інтенсивно розвивати харківський футбол і футбольний клуб «Металіст», - наводить слова Курченка «Трибуна».
Нагадаємо, взимку цього року Сергій Курченко покинув Україну і втік до Росії після подій Майдану і зміни влади в країні.