Півзахисник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко заявив, що в національній команді немає конфліктів між футболістами з різних клубів.
«Коли ми збираємося в збірній, всі клубні справи забуваються. Без різниці, звідки ти - з «Динамо», «Шахтаря» або «Дніпра». Всі раді один одному.
Якщо Україна забиває, ніхто не говорить - мовляв, знову «Динамо». У збірній всі працюють на один результат. Ми знаємо тільки одне - ми єдина країна», - цитує Ярмоленка «Трибуна».