Екс-форвард київського «Динамо», а нині - нападник «Хайдука« у своєму Instagram вітає фанів з Новим роком та згадує часи своїх виступів за «біло-синіх».
«Спогади. Ворогів на полі теж треба поважати. Ну а в житті, повірте, всі ми можемо випити по чашечці кави. З Новим роком!», - написав Артем Мілевський своєї країни», - пише Мілевський.