Євген Зубейко: «Футбол для мене поза політикою, реакції фанів не боюся»

Футбол України 31 Грудня, 09:01
Український захисник «Тосно» Євгеній Зубейко прокоментував свій перехід в російський клуб з «Чорноморця».

Український захисник «Тосно» Євгеній Зубейко прокоментував свій перехід в російський клуб з «Чорноморця».

«З першого січня я гравець «Тосно». Переговори почав вести, коли за обопільною згодою розірвав контракт з «Чорноморцем». Контракт з «Тосно» розрахований на два роки. Фінансові умови розголошувати не буду.



Не бентежить, що російський клуб? Це мене не бентежить, я вважаю, що спорт поза політикою.



Реакції фанів не боюся. Це суто особиста думка і їхнє право. Коли я підписував контракт, то розумів, куди йду і яка реакція буде у людей.



Що зараз відбувається в клубі? Я не знаю. Нічого не можу сказати з цього приводу. Всі пішли у відпустку і кожен сам вирішує свої питання про подальшу долю в команді»,

- цитує Зубейка

ua.tribuna.com.

Автор v.ortis