Український захисник «Тосно» Євгеній Зубейко прокоментував свій перехід в російський клуб з «Чорноморця».
«З першого січня я гравець «Тосно». Переговори почав вести, коли за обопільною згодою розірвав контракт з «Чорноморцем». Контракт з «Тосно» розрахований на два роки. Фінансові умови розголошувати не буду. - цитує Зубейка
Не бентежить, що російський клуб? Це мене не бентежить, я вважаю, що спорт поза політикою.
Реакції фанів не боюся. Це суто особиста думка і їхнє право. Коли я підписував контракт, то розумів, куди йду і яка реакція буде у людей.
Що зараз відбувається в клубі? Я не знаю. Нічого не можу сказати з цього приводу. Всі пішли у відпустку і кожен сам вирішує свої питання про подальшу долю в команді»,
Автор v.ortis