Як повідомляє офіційний сайт «Амкара», пермський клуб і воротар розірвали трудовий договір за обопільною згодою сторін. Гравець і клуб не мають один до одного фінансових претензій.
Сергій Нарубін виступав за «Амкар» протягом семи сезонів - з 2008 року і провів за цей період 132 матчі в чемпіонаті Росії і 6 - в Кубку країни.
Нагадаємо, Нарубін нещодавно дав інтерв'ю, у якому розмірковував про «уколи в мозок» та інші напрацювання нацистських медиків.