Руслан повідомив офіційному сайту "Дніпра", що їх суперник у Лізі Європи - дуже міцна команда з виконавцями високого рівня. Також футболіст підкреслює, що у його команді грають лише професіонали, а тому мають бути готовими до кожного матчу. І неважливо, у якому складі буде грати суперник.
"Чому нас повинна розслабляти відсутність основних форвардів "Фіорентини"? - не може зрозуміти Ротань. "Там в першу чергу добре грає вся команда!"
"Якщо хочете знати, найсильніша лінія у неї - середня", - вважає футболіст.