Кращий бомбардир чемпіонату України Ерік Бікфалві розповів про своє майбутнє і про рівень української Прем'єр-ліги
.«Я не поспішаю підписувати новий контракт. Відчуваю себе добре в Луцьку, але якщо мені б довелося вибирати, я б обрав лігу, де буду мати можливість регулярно грати за збірну», -
наводить слова Бікфалві bigmir.net із посиланням на Gazeta de Nord-Vest.
«Так, ми відчуваємо економічні проблеми, але незважаючи на це, український чемпіонат сильніший, ніж у Румунії. Я думаю, «Волинь» увійшла б до трійки лідерів румунського чемпіонату», -
додав Ерік.
Нагадаємо, контракт хавбека з «Волинню» закінчується через півроку і поки він не поспішає його продовжувати.