Артем Франков: «Українські команди зливали ігри «Динамо»? Нісенітниця»

Динамо Київ 1 Січня, 11:23
Головний редактор журналу «Футбол» - про підкилимні ігри в радянський час.

Головний редактор журналу «Футбол» - про підкилимні ігри в радянський час.

«Прямий наказ Щербицького, щоб українські команди зливали ігри «Динамо»? Вважаю, нісенітниця, ніхто нічого подібного не наказував і, відповідно, не доводив. Крім того, аналіз результатів зустрічей українських команд показує, що там картина куди складніше, ніж частенько її люблять описувати... Я, мабуть, зараз не буду викладати все?», -

зазначив Франков.

«Моя думка: правда в тому, що договорняків було багато, катали їх усі (у тому числі наші з нашими), і визначати, хто був замазаний більше - те ще заняття! Веселий у нас був футбол, чого вже там говорити - сильний, дійсно сильний, але притому веселий. У не найкращому сенсі цього слова. І спогадів про абсолютно реальні договорняки, як з метою підставити третю сторону, так і таких, що переслідували особисті інтереси - більш ніж! Від безпосередніх учасників», -

написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.ua.