Хавбек «Металіста» Едмар згадує свій дебютний виклик до збірної України.
- Коли мене викликали в перший раз, я підозрював, що до мене будуть ставитися як до іноземця. Я зайшов у роздягальню, там всі сиділи, а Шевченко встав першим і тепло мене привітав, побажав мені удачі. З цього моменту все пішло легше. Шкода тільки, що на чемпіонат світу в Бразилії не потрапили, -
цитує «Террикон» інтерв'ю Едмара Globo Esporte.