Колишній форвард збірної України Андрій Воронін, який продовжує пошуки команди, вважає минулий рік найгіршим у своїй кар'єрі.
«У спортивному плані рік для мене був жахливий - спочатку отримав травму, через яку довелося довго відновлюватися, потім закінчився мій контракт з московським «Динамо», через що другу половину року я був без команди та без ігрової практики. Тому, скажімо так, в плані спорту це був мій найбільш невдалий рік в кар'єрі.
Знаєте, важко сказати, що мене чекає в 2015 році. Я дуже хочу ще пограти у футбол на високому рівні, але якщо не буде хороших пропозицій, то, швидше за все, мені доведеться закінчити з професійною кар'єрою. Хоча сподіваюся ще порадувати своєю грою і забитими голами вболівальників якогось європейського клубу», -
сказав Воронін у коментарі порталу «Победа».