Суперник «Динамо» по Лізі Європи «Генгам» підсилився новим гравцем.
За повідомленням офіційного сайту французького клубу, новим гравцем команди став Янніс Салібур. Колишній гравець «Клермона» підписав контракт з «Генгамом» до червня 2018 року.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Суперник «Динамо» по Лізі Європи «Генгам» підсилився новим гравцем.
За повідомленням офіційного сайту французького клубу, новим гравцем команди став Янніс Салібур. Колишній гравець «Клермона» підписав контракт з «Генгамом» до червня 2018 року.