Тайє Тайво: «Я телефонував тренеру збірної, коли грав в «Динамо»

Світовий футбол 1 Січня, 20:57
Колишній динамівець, а нині захисник «Бурсаспора» Тайє Тайво, не розуміє, чому його не викликають грати за збірну Нігерії.

«Я досі активно граю. Регулярно виступаю за свій клуб, і мій тренер задається питанням, чому мене не визивають у збірну Нігерії. Я нігерієць і, якщо мені випаде така можливість, я, безумовно, зіграю за збірну. Чому ні? Це неодмінно справдиться. Це моя країна і я б за що не відмовився, бо це завжди було моїм пріоритетом.

У більшості випадків, коли наша збірна програвала, я почував себе погано, тому що, якби я був там, то зміг би забити.

Я телефонував Стівену Кеші, коли грав в «Динамо», щоб поздоровити його з призначенням на посаду головного тренера Нігерії і виразити свою готовність бути частиною його команди. Але досі він не вважає доречним запросити мене в збірну. Він не відповідав на мої дзвінки, а я все думав, що я неправий. Я досі поважаю його, і можу сказати, що не маю жодних претензій до нього, його заступників та Федерації футболу Нігерії»,

-

наводить слова Тайво

видання «

Vanguardngr

».