Запорізький «Металург» покинули п`ять гравців

Футбол України 2 Січня, 11:42
Із запорізького клубу пішли Євген Боровик, Андрій Сахневич, Ігор Коротецький, Володимир Прийомов та Іван Матяж.

Наприкінці 2014 року у цілого ряду футболістів закінчився термін дії трудових угод з ФК «Металург», повідомляє офіційний сайт клубу.

На сьогоднішній день відомо, що п'ятеро з них не будуть продовжувати свої виступи за запорізький клуб.

У зв'язку із закінченням терміну контрактів «Металург» залишили: воротар Євген Боровик (17 ігор за «Металург», - 39 голів); захисник Андрій Сахневич (37 ігор); півзахисники Ігор Коротецький (35 ігор) та Володимир Прийомов (25 ігор, 1 гол);нападник Іван Матяж (63 гри, 6 голів).