Польський нападник «Динамо» Лукаш Теодорчик пояснив причини своєї тривалої адаптації в київському клубі.
«Здається, у грі форварда немає нічого складного: відкрився - віддав, або відкрився - забив. У перших матчах за «Динамо» я отримував м'ячі і виконував свої обов'язки. Надалі я буду намагатися робити це ще краще. Інша справа, що грати тільки на футбольному почутті або інстинктах довго не можна. Удача може просто від тебе відвернутися, а ти пробігаєш дев'яносто хвилин без м'яча. Щоб цього уникнути, варто ретельно працювати на тренуваннях, намагатися розуміти партнерів не тільки з одного погляду, а навіть швидше, щоб опинитися саме там, звідки можна нанести завершальний удар.
У мене поки не було досвіду виступів за дійсно великі команди. Думаю, в таких клубах забивати найскладніше. По-перше, тебе ретельніше «охороняють» захисники, по-друге, у великих командах завжди є кому забити, крім тебе», -
цитує Dynamo.kiev.ua інтерв'ю Теодорчика клубному журналу ФК «Динамо» (Київ).