Відомий у минулому форвард Олег Саленко не виключає, що в другій половині сезону чемпіонат України може не дорахуватися цілого ряду команд.
- Дуже багато команд Прем'єр-ліги мають великі проблеми з фінансуванням, тому не виключаю того, що хтось може знятися зі змагань.
Коли в країні все стрімко змінюється, важко загадувати на кілька місяців вперед.
Враховуючи ситуацію в країні, не бачу великої проблеми в тому, що в нинішньому чемпіонаті грають не 16, а 14 команд.
Найголовніше, що на висоті знаходяться ті, хто завжди ставив перед собою максимальні завдання, - цитує Саленка «СЕ».