Михайло Фоменко повідомляє в інтерв'ю gazeta.ua, що дуже сподівається на те, що візит президента ФФУ до Швейцарії завершиться позитивно. "Бо як це - грати вдома і без глядачів", - дивується тренер.
Фоменко також засмучений з того приводу, що у разі невдачі у Швейцарії треба буде серйозно поговорити з футболістами, щоб налаштувати їх грати для порожніх трибун.