«Металіст» зіграє з «Інтером»

Футбол України 2 Січня, 20:57
Азербайджанський футбольний клуб «Інтер» визначився з планами на зимовий збір.

Як повідомляє «footboom.com

»

, посилаючись на azerisport.com, «банкіри» планують провести в Антальї 6 товариських ігор.

20-го січня клуб з «Баку» помірятися силами з харківським «Металістом».