Київське «Динамо» вступило у боротьбу за хавбека «Дніпра»
Євгена Коноплянку. Ігор Суркіс збирається запропонувати Євгену статус найвисокооплачуванішого гравця столичного клубу.
Як стало відомо «Футбол Газета», Євгену пропонують 3, 3 млн доларів на рік за 5-річний контракт із «Динамо».
Як відомо, до завершення контракту Коноплянки залишилось всього півроку, а «Дніпро» так і не зумів вмовити хавбека залишитись. На українця претендує ряд відомих клубів, таких як «Інтер», «Мілан», «Ліверпуль» та «Галатасарай».
За попередніми даними, батько Коноплянки вже зустрічався із представниками київського «Динамо» і ймовірність переходу у «Динамо» значно зросла.