Американський футбольний сайт Empire Of Soccer прокоментував інформацію про те, що півзахисник Френк Лемпард залишок сезону проведе в «Манчестер Сіті» на правах оренди,
пише Sports.ru
За інформацією журналіста Дейва Мартінеса, англійський хавбек не підписував контракт ні з «Нью-Йорк Сіті», ні з МЛС, а відразу став гравцем «Манчестер Сіті».
Журналіст The Guardian Джеймі Джексон також повідомляє, що Лемпард не виступає за «городян» на правах оренди. Він підписав з «городянами» повноцінний контракт, за умовами якого і продовжить грати у складі чинного чемпіона АПЛ.
Нагадаємо, що за офіційними даними, правами на футболіста володіє «Нью-Йорк Сіті», а за «Манчестер Сіті» Лемпард виступає на правах оренди.
Спочатку планувалося, що 36-річний хавбек проведе в Англії першу половину сезону, після чого прибуде в розташування «Нью-Йорк Сіті», проте напередодні стало відомо, що «Манчестер Сіті» продовжив оренду Лемпарда до кінця сезону.