Фільм про Блохіна посів 1 місце

Динамо Київ 2 Жовтня, 14:36
Хоча б тут тренер зміг досягти результату...

Як повідомляє Спорт-Експрес, у Ліпецьку завершився 10-й фестиваль спортивного кіно "Атлант", під час якого глядачі побачили більш ніж 100 стрічок зі 34-х країн світу. 

Фільм про Блохіна "Острів везіння" українського режисера Сергія Долбілова переміг у номінації "Спорт та особистість". Сподіваємось, що теперь до тренера повернеться його відомий "фарт".