Мбокані: «У 2015-му я повернуся ще сильнішим!»

Динамо Київ 4 Січня, 08:14
Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані на своїй сторінці у Facebook шле вітання своїм фанам від себе та дружини.

Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані на своїй сторінці у Facebook шле вітання своїм фанам від себе та дружини.

«Я та моя дружина бажаємо вам всім щасливих свят. Нехай вас береже Бог протягом всього 2015 року, а усі ваші найпотаємніші бажання збуваються. Хочу подякувати вам за те, що ви весь цей час підтримували мене. У 2015-му я повернуся ще сильнішим!», -

пише Мбокані.