Олександр Шовковський: «Ми готові дивитися в обличчя своєму супернику»

Динамо Київ 2 Жовтня, 15:37
На передматчевій прес-конференції, присвяченій грі з «Рапідом» свою думку про майбутній поєдинок висловив капітан команди Олександр Шовкоський:

 
- Як опишете свої кондиції?
 
- Вийшло, що я на довгий час виявився поза грою, але зараз повернувся, вже знову вливаюся в колектив. Але наскільки я готовий зіграти в завтрашній грі, вирішувати тренерському штабу.
 
- Які плани на той матч і на груповий турнір у цілому?
 
- Ми потрапили в складну ситуацію. І на сьогоднішній день найважливіша для нас гра - найближча. Те, що відбувається навколо, робить на нас психологічний вплив. Але ми готові дивитися в обличчя своєму супернику. Ми - одна команда, єдине ціле, і нікому не вдасться вплинути на нас.
 
- У 1996 році ви грали проти «Рапіда»? Наскільки змінилися з того часу ви і команда?
 
- Порівнювати, неможливо, бо з часу того матчу пройшло більше двадцяти років. Все змінилося, і погляди, і менталітет. У «Динамо» не залишилося практично жодної людини, яка брала участь у тій грі.