Андрій Несмачний: «Коноплянка? В «Динамо» є більш актуальні позиції, які потребують посилення»

Динамо Київ 4 Січня, 10:32
Екс-гравець київського «Динамо» поділився своєю думкою щодо можливого трансферу Євгена Коноплянки в столичний клуб.

Екс-гравець київського «Динамо» поділився своєю думкою щодо можливого трансферу Євгена Коноплянки в столичний клуб.

- Між власниками клубів хороші взаємини. Можна згадати, скільки футболістів переходили з київського «Динамо» в «Дніпро» і назад. Тому я думаю, що все можливо. Інша справа, чи хоче Коноплянка цього? У нього непогані умови і в «Дніпрі», і якщо він ставить перед собою мету спробувати себе в хорошому європейському чемпіонаті та вийти на інший рівень, то цей трансфер - не кращий шлях.

Не думаю, що він женеться за грошима і швидше розглядає варіанти переходу в інші більш сильні чемпіонати. З моєї точки зору такий трансфер малоймовірний, адже грошове питання тут не першочергове. Звичайно, немає диму без вогню, але ця інформація занадто роздута. Для «Динамо» варіант з підписанням Коноплянки був би дуже хорошим, враховуючи те, що Олег Гусєв уже не молодий.

Але на флангах у киян є Ленс і Ярмоленко, і не знаю наскільки раціонально брати такого дорогого гравця з великою зарплатою, щоб він виходив через раз. Якщо «Динамо» розглядає продаж Ленса, тоді такий трансфер має сенс. Ленс і Коноплянка дуже схожі за стилем гри. Зараз же «Динамо» не відчуває великої потреби в цьому гравцеві.

Звичайно, якщо у нього закінчиться контракт і він дістанеться безкоштовно, тоді це інше питання. Але зараз в «Динамо» є більш актуальні позиції, які потребують посилення. Потрібно почекати, подивитися як буде розвиватися ця ситуація і чи є взагалі підстави під нею.

- Якщо уявити, що такий трансфер все ж таки відбудеться, Ленс і Коноплянка складуть найсильніші дует лівих півзахисників в чемпіонаті?

- Звичайно, це два висококласних гравця і мати їх одночасно в клубі - велика розкіш. Ленс провів відмінний рік і був одним з кращих в команді. Якщо таке станеться, то боротьба за місце в складі буде добротна. Але що виграє Євген від цього переходу? Я не думаю, що Коноплянка розглядає варіанти продовження кар'єр в українському чемпіонаті. Адже тут питання не в грошах.

У Євгена закінчується контракт, і я впевнений що він міг би і в «Дніпрі» підписати нову угоду на більш вигідних умовах. Крім усього в «Дніпрі» він є беззаперечним лідером і йому місце у складі практично гарантовано, а в «Динамо» у нього можуть виникнути певні проблеми. Якщо він прийняв рішення не продовжувати контракт з «Дніпром», то напевно його мета - перехід в топовий європейський чемпіонат», -

цитує Несмачного 1football.info.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилося повідомлення, що інформація про інтерес «Динамо» до Євгена Коноплянки не відповідає дійсності, а батько футболіста такі відомості не спростував, але і не підтвердив.