- Які очікування від завтрашньої гри? Чи є на вашу думку «Динамо» фаворитом зустрічі?
- Очікуємо на важку гру. Переглядали «Рапід», це дуже непроста команда. Можливо, нас вважають фаворитом, але все вирішиться лише на футбольному полі. У грі з «Генком» нас також вважали фаворитом ...
- Пам'ятаєте, як в 1986 році ви грали проти «Рапіда»?
- Чесно кажучи, після цього в моїй біографії було стільки ігор, тому не пам'ятаю. Проте добре пам'ятаю стадіон, який тоді називався «Праттер».
- Чи задоволені ви Александаром Драговичем?
- Я задоволений його грою. Ми купили хорошого гравця. Поки проблем з ним немає.
- Чи відчуваєте, що для нього це особлива зустріч?
- Знаю, що йому привезли нові бутси. Напевно, готується добре.
- Ви знайомі не з чуток з австрійським футболом. Чим він відрізняється від інших країн?
- Коли я виступав у Штайрі, ми грали на стадіоні «Рапіда», а на цьому стадіоні тільки за збірну. З того часу футбол в Австрії виріс. Я чудово пам'ятаю футболістів того часу - Кранкль, Пеццай. Зараз футбол змінився, але та прихильність до технічного футболу і коротким передачам, з якими грає «Рапід», і «Аустрія» вчора в Лізі чемпіонів , свідчить про те, що футбол в Австрії сильно змінився.
- Ви згодні, що «Динамо» вважається фаворитом?
- Це доводиться на футбольному полі. Ти можеш бути фаворитом, але при цьому програти 0:1.
- Який результат вас задовольнить?
- Не пропустити гол і забити два. Ми з «Генком» мали дуже багато моментів, але при цьому програли 0:1.
- Чи згодні ви з тим, що слабке місце «Рапіда» - гра крайніх захисників, особливо лівого? Хто буде грати проти них?
- Я не обговорюю тактику на завтрашню гру. До того ж, я ще не визначився зі складом, адже ми граємо через два дні на третій.
- У команді немає травмованих, усі здорові?
- Поки так. Ми привезли 21- го футболіста, завтра подивимося, хто в якому стані. Через декілька днів після «Рапіда» у нас гра з «Мететаллургом». Графік дуже важкий, але нічого страшного. Для мене хороший графік був би через три на четвертий - три гри за два тижні. А через два дні на третій набагато складніше.
- Ви свого часу грали в Австрії. Що відчуваєте , приїхавши сюди знову?
- Коли я потрапив в «Штайр Форвертс», це була маленька команда. Все-таки рівень не порівняти з «Динамо». Я люблю до Відня приїжджати. Хороше, гарне місто. Був би час, заїхав би в Штайр . Невелике містечко, але там всі дуже люблять футбол. Це був хороший період у моєму житті.
- Чи дозволите Драговичу сказати кілька слів команді перед грою?
- Установку на матч дає головний тренер.
- Як ви оцінюєте рівень готовності Шовковського? Яка ймовірність побачити його завтра у складі?
- Є тренер воротарів, який доповідає про готовність. Я б не ризикнув поставити не повністью готового гравця.
- Скільки ігор за участю «Рапіда» переглянули?
- На останню гру літав Кондратов, він доповів. Ми її не переглядали, тому що незрозуміла гра була, не всі основні гравці в ній брали участь. Переглядали і показували хлопцям в основному гру з «Туном», вона більш інформативна. В останній грі за рахунку 2:0 забили б третій м'яч, і гра б закінчилась. «Рапід» якось розвалився по ходу гри, чи то розслабився.