Автомобіль Aston Martin DB9 був придбаний юним футболістом за 2 мільйони рублів, заявив директор дитячого футбольного клубу «Зеніт-84» Сергій Протасов. Аварія сталася вдень 2 січня і була зафіксована на камеру спостереження.
«Найголовніше, що на той момент Lamborghini просто не було в продажу, я з ним розмовляв. Якби був Lamborghini, купив би її, машина там не нова, не коштує 9 чи 10 мільйонів, насправді, купив машину за 2 мільйони», -
сказав Протасов агенству «Р-Спорт».
«Ми їх (гравців) розпустили до 12 числа. А як я його повинен покарати, відрахувати з футболу? Це до футболу взагалі ніякого відношення не має. Скільки йому дають батьки - я на це вплинути не можу, це їх особиста справа. Може, батько взяв і дав 10 мільйонів, дав би йому 40 мільйонів, він пішов би і літак купив, полетів би на ньому і впав десь у Всеволожську.
«Звичайно, це неправильно. Але він не п'яний був. Утік просто від страху. Забіг за ріг, злякався, що його будуть бити. Дивився з-за рогу, поки машину завантажать і поставлять на штраф-майданчик.
Воротар 1999 року, 15 років людині, він початківець. Потрапив людина в аварію. Він машину купив за свої гроші, я з ним розмовляв. Купив машину, сів за кермо і поїхав. Він не мав права це робити, але чому нам продають машини в такому віці? Виявляється, можна з моменту отримання паспорта придбати хоч Останкінську телевежу.
Машину на нього зареєстрували? Так. Він нічого не зробив такого, слава Богу, нікого не задавив, є ДТП, причому сумнівне. Якби у нього були права на місці, то ще невідомо, хто б був винен. Оскільки немає прав, винен він. Найголовніше, що він не вкрав ці гроші, не вкрав цю машину, офіційно заявляю. Пішов, купив. Купив тому, що мізків в такому віці дуже мало. На ці гроші він вибрав не Toyota Land Cruiser, а Aston Martin», -
додав Протасов.