Експерт каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо висловився з приводу гравців опорної зони київського «Динамо».
«Бракує в команді Гармаша, який прекрасно працює у відборі і добре підключається в атаку.
Сидорчук, звичайно, непогано грає, талановитий хлопець, але не вистачає стабільності.
Велозу теж молодець - виглядає значно краще, ніж у попередньому сезоні.
Тому в опорній зоні, я думаю, у «Динамо» проблем немає, проте повернення Дениса додасть впевненості команді», -
цитує Сабо сайт footballua.tv.