«Чорноморець» проведе перший збір в Одесі

Футбол України 4 Січня, 13:23
Підготовку до весняної частини Прем'єр-ліги одесити почнуть дома.

Підготовку до весняної частини Прем'єр-ліги одесити почнуть дома.

«Чорноморець» продовжує триматися на плаву і будує плани щодо роботи під час зимової перерви.

Як стало відомо Football.ua, «моряки» вийдуть з відпустки 12 січня, після чого у команди розпочнеться перший навчально-тренувальний збір. Трудитися команда буде на клубній базі «Чорноморця» в Совіньоні, що під Одесою, і триватиме збір до 28 січня.

Другий же збір стартує 28 січня, і пройти він повинен вже в Туреччині протягом 10-14 днів.