Голкіпер Євген Боровик, який став вільним агентом, прокоментував ситуацію з подальшим продовженням своєї кар'єри.
«Переговори з «Металургом» з приводу продовження контракту не велися. Мій контракт закінчився ще 5 грудня і після цього ніяких розмов з керівництвом не було. Якщо мені не пропонують продовжити контракт, як я можу залишитися в команді? Значить у керівництва своє бачення.
Варіантів продовження кар'єри у мене поки що немає. На даному етапі мені б хотілося постійно грати, а в якому чемпіонаті, це вже питання друге»,
- цитує Боровика