Керівництво запорізького «Металурга» дивно повелося зі своїм футболістом

Футбол України 4 Січня, 13:51
Голкіпер Євген Боровик, який став вільним агентом, прокоментував ситуацію з подальшим продовженням своєї кар'єри.

Голкіпер Євген Боровик, який став вільним агентом, прокоментував ситуацію з подальшим продовженням своєї кар'єри.

«Переговори з «Металургом» з приводу продовження контракту не велися. Мій контракт закінчився ще 5 грудня і після цього ніяких розмов з керівництвом не було. Якщо мені не пропонують продовжити контракт, як я можу залишитися в команді? Значить у керівництва своє бачення.

Варіантів продовження кар'єри у мене поки що немає. На даному етапі мені б хотілося постійно грати, а в якому чемпіонаті, це вже питання друге»,

- цитує Боровика

1Football.info.