Сьогодні на клубному стадіоні мадридського «Атлетіко» «Вісенте Кальдерон» відбулася презентація форварда Фернандо Торреса.
Подію відвідали 45 тисяч фанатів «матрацників», повідомляє офіційний сайт клубу. Колишній форвард «Ліверпуля» і «Челсі» за свою стару-нову команду буде грати під номером 19.
«Хочу подякувати всім, хто був причетний до мого повернення в «Атлетіко». Дієго Сімеоне показав, що вірить в мене, і я хочу якомога швидше виправдати його довіру. Коли я покинув Мадрид сім років тому, це було необхідно і для мене, і для клубу. Це було найважливіше рішення в моїй кар'єрі», -
сказав Ель Ніньо.
Нагадаємо, що за «Атлетіко» Торрес, права на якого належать «Мілану», буде виступати на правах півторарічної оренди.