Суперник київського «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи зіграв перший офіційний матч у 2015 році.
«Генгам», в рамках 1/32 фіналу національного кубка, на виїзді обіграв команду п'ятого дивізіону «Дінан-Леон» - 3:0. Дубль на свій рахунок записав Клаудіо Бове, ще один гол забив Жеремі Пай,
передає Террикон.