Клуби Бундесліги заплатили агентам гравців понад 100 мільйонів євро

Світовий футбол 4 Січня, 17:35
Згідно з опублікованими документами Німецької футбольної ліги, минулого сезону агенти гравців заробили більше ста мільйонів євро.

Агенти гравців отримують від 5 до 15 відсотків гонорару від річної зарплати гравця за продовження угод своїх клієнтів з клубами.

Аналогічні відсотки належаться від трансефрної суми агентам під час укладення угоди свого клієнта з новим клубом.

Такий «базар» не подобається, наприклад, босу «Баварії» Карлу-Хайнцу Румменіґґе, який «волів би, аби ці суми платили не клуби Бундесліги, а самі гравці».