Півзахисник київського «Динамо» Сергій Мякушко, який відіграв першу частину сезону в ужгородській «Говерлі», відправиться на січневий тренувальний збір з першою командою столичного клубу.
«Я розмовляв з керівництвом: сказали, що поїду з першою командою» Динамо», - сказав Сергій Мякушко в бесіді з кореспондентом MatchDay Тарасом Панченко.
Нагадаємо, що виїзд на перший закордонний збір, який відбудеться в Іспанії, у «Динамо» запланований на 14 січня.