Віктор Хлус: «Найбільше розчарування - чвертьфінал Кубка чемпіонів-1981/82». ВІДЕО

Динамо Київ 5 Січня, 08:49
Екс-нападник київського «Динамо» Віктор Хлус зізнався, що невдалий виступ проти англійської «Астон Вілли» в 1/4 фіналу Кубка європейських чемпіонів-1981/82 стало найбільшим розчаруванням його професійної кар'єри футболіста.

Екс-нападник київського «Динамо» Віктор Хлус зізнався, що невдалий виступ проти англійської «Астон Вілли» в 1/4 фіналу Кубка європейських чемпіонів-1981/82 стало найбільшим розчаруванням його професійної кар'єри футболіста.

«За всю мою ігрову кар'єру найбільше розчарування залишилося від чвертьфіналу Кубка європейських чемпіонів-1981/82, в якому ми зустрічалися з англійської «Астон Вілли». Поєдинки проходили навесні 1982 року. Перший матч ми зіграли в Сімферополі внічию 0:0. А другий програли з рахунком 0:2 в Бірмінгемі. Примітно, що і вдома, і в Англії була жахлива погода, грати - просто неможливо»,

- цитує Хлуса

dynamo.kiev.ua, посилаючись на клубний журнал ФК «Динамо» (Київ).

«Динамо» — «Астон Вілла» — 0:0

«Астон Вілла» — «Динамо» — 2:0