Поступово підходить до кінця зимовий період відпусток наших футболістів.
Гравці вдосталь поїздили по світу, відпочивши, що називається, на славу.
Тим часом, фахівці, відповідальні за організацію передсезонних контрольних матчів, підшукали «біло-синім» суперників, у матчах з якими підопічні Сергія Реброва будуть набирати ігрові кондиції.
Отже, першу зустріч у 2015 році динамівці зіграють 19 січня проти другого складу менхенгладбахської «Боруссії».
На наступний день 20 січня в ролі спаринг-партнера виступить швейцарський «Базель».