Інтерконтинентальний чемпіон з боксу серед професіоналів за версією WBO Олександр Усик відкрив шанувальникам свого таланту, якій футбольній команді він віддає свої симпатії.
- Я вболіваю за «Динамо» (Київ) та щиро радію успіхам команди. Зараз видно, що в колективі гарний мікроклімат, грають молоді виконавці, яким довіряє тренерський штаб. Це дуже добре, адже молодь – наше майбутнє. Виходячи на поле поруч із досвідченними футболістами, такими, як Шовковський, Гусєв вони отримують неоціненний досвід та скоріше адаптуються до дорослого футболу. Взагалі, якщо я перебуваю у Києві, обов’язково відвідую ігри за участю «Динамо».