Коментатор каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Кирило Круторогов оцінив шанси «дніпрян» в боротьбі за золото чемпіонату України.
- «Дніпро» вдало стартував в Чемпіонаті, але наприкінці першого кола відверто забуксував, в чому причини?
- Мирон Маркевич працює із командою лише перший сезон. Не могло бути так, щоб від першого туру і до перерви, ще й в усіх турнірах все пішло б гладко і гладко б завершилося. Десь мали б вилізти «болячки». До того ж, не виключаю, що підготовка влітку форсувалася під кваліфікацію до Ліги чемпіонів, тож те, що команда не дотягне на стабільно високому рівні до кінця року – можна було передбачити. Такі вже наслідки.
- Програш вдома від «Динамо» 3:0, що призвело до такої серйозної поразки?
- Я не думаю, що цьому є якась конкретна причина. Мабуть, якраз тоді і почався в команди деякий спад. А «Динамо» було дійсно сильніше і цим скористалося сповна.
- Чи залишаються дніпряни в гонці за золото? І чи зможе, принаймні, поборотися навесні за зону Ліги чемпіонів?
- Очевидно, що це буде дуже важко зробити. Мирон Маркевич не приховував деяку невдоволеність підбором виконавців. Порівняно з «Динамо» і «Шахтарем» – «Дніпро» поступається збалансованістю складу. Якщо раптом взимку станеться якісне підсилення і Маркевич зможе стрімко інтегрувати новачків – інтрига в цьому питанні буде більш можливою.