- Ви зіграли внічию 2:2 Ворсклою. Що було цьому причиною?
- Якщо ви подивитеся на логіку гри, багато чого було проти нас: пенальті, наприклад, червона картка на 50-ій хвилині. Таким чином, ми зіграли майже весь другий тайм у меншості. Але це не повинно бути виправданням. Коли команда грала в меншості, то повернувся моральний дух. Показати бойовий дух команди – це було дуже важливо.
- Як ви оцінюєте п'яте місце та одинадцять очок до харківського «Металіста»?
- Треба чітко розуміти, що титул – це лише титул. Ми маємо набирати все кращої і кращої форми від гри до гри. Важливо те, що ми тепер маємо перемагати в кожному матчі. Тим не менш, важко отримати одинадцять очок у чемпіонаті. Але подивимося , що вийде в кінці.
- «Динамо Київ» має багато новачків. Причина в незіграності?
- Це важко сказати. Ми повинні звинувачувати себе. Нам потрібен час, а шанси на те, щоб «виїхати» з цього всього є. Але це справа часу. Але те, що старт невдався і ми займаємо не ті позиції, які маємо займати – я точно не знаю.
- У вас велике відставання в УПЛ. Наскільки важливою для вас є Ліга Європи?
- Ми зіпсували старт програшем «Генку» і знаходимось під великим тиском . Для обох команд – це понадважливий матч. Ніхто не хоче програвати. Це дуже, дуже важко . нам потрібно викластися повністю - так ми виграємо у Відні. Кожен з нас повинен дати сто відсотків.
- Ви граєте у вашому рідному місті. Які очікування?
- Для мене це свого роду невелике віденської дербі. Приємно грати проти «Рапіду». Очікування, звичайно, величезне. Я радий, що повертаюся до Відня. Радий, що я у грі. Сподіваюся, що це буде хороша гра, з позитивним закінченням для Києва. Спогади завжди хороші. Але у мене є програшна серія проти «Рапіду», тому я хочу перервати її перемогою. У будь-якому випадку, головне , що ми полетимо з трьома пунктами назад до Києва. Це головне.
- Вже пройшло кілька місяців, як ти змінив клуб, але суперництво – залишилось?
- Так, залишилось. В серці – я австрієць. Це мій рідний клуб, я там виріс. Сподіваюся, що коли-небудь зможу повернутися до Австрії або грати там. Ми знаємо, хто є заклятим ворогом австрійських клубів. Таким чином , це ще більш красивим, то грати проти Rapid .
- Ви знаєте чого чекати від «Рапіду». Можете поділитися порадами з тренерами?
- Мені не потрібно цього робити. Тренери прекрасно знають все без мене. Вони не потребують моєї допомоги.
- «Динамо» - безумовний фаворит у букмекерів. А особисто для тебе.
- Фаворит, звичайно. Я вважаю, що переможе та команда, яка викладеться на в всі сто відсотків на полі та буде максимально сконцентрована.
- Хто є ключовим гравцем у вашому «зірковому ансамблі»?
- Звичайно, це Андрій Ярмоленко – топ-гравець, флагман «Динамо Київ». Він також грає в українській національній збірній. До речі , у нас також є багато легіонерів: Велозу з Португалії, наприклад. Із Нігерії , Конго , Хорватії і т.д. У нас багато хороших гравців, які виступають за свої національні збірні. Можна сказати, що кожен – зірка.
- Що ви можете сказати про Олега Блохіна?
- Я часто згадував, що я радий, мати можливість вчитися у нього. Він тут, в Україні , особливо в Києві - легенда. Я радий, що можу тренуватися під його керівництвом і бути там кожен день. Він багато зробив для країни і суспільства, це безумовно. Україна вдячна йому за це. Він великий тренер .
- Ви повністю задоволені своїм рішенням перейти до «Динамо Київ»?
- Я повністю задоволений. Звичайно, я не можу бути задоволений тим, що ми – лише п’яті. Але я не пошкодував ні на секунду про перехід у «Динамо». Надзвичайна честь грати за такий клуб. Я навіть не можу описати, наскільки великою є історія Блохіна, Шевченка і Ко. Це величний клуб.