Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов поділився інформацією щодо ситуації у маріупольському клубі.
«На збори плануємо взяти 30 гравців. Беремо найкращих, які у нас є, плюс тих, кого знайдемо нинішньої зими. Купувати футболістів ми собі дозволити не можемо, тому в кращому випадку мова буде йти про оренду або гравців, які перебувають у статусі вільних агентів.
Імена потенційних новачків? Назву 12 січня, коли вони до нас приїдуть. Можу тільки сказати, що очікуємо в Маріуполі на дев'ятьох таких футболістів. Але скільки їх приїде в підсумку, дізнаємося у перший день збору. Особливо вибирати нам не доводиться, тому розраховуємо на всіх», -
сказав Микола Павлов, пише Footboom