За це рішення проголосували 20 членів виконавчого комітету ФФЛ. Одна людина утрималася.
Одноголосно (21 голос) було вирішено, що представляти Львівську область на позачерговому конгресі ФФУ будуть Юрій Сорочик та Ростислав Заремба, а також сам Ярослав Грисьо.