Керівництво іспанського футбольного клубу «Барселона» поставило ультиматум головному тренеру команди Луїсу Енріке: синьо-гранатові повинні здобути перемоги у двох майбутніх матчах, і тоді фахівець зможе зберегти свій пост, передає «Хsport», посилаючись на Mundo Deportivo.
За інформацією джерела, керівництво каталонського клубу незадоволене роботою тренера, який очолив команду перед початком сезону. Луїс Енріке повинен виграти два найближчих матчі - проти «Ельче» в Кубку Іспанії і проти мадридського «Атлетіко».
У нинішньому сезоні «Барселона» займає після 17 зіграних матчів у чемпіонаті Іспанії друге місце, відстаючи від «Реала» на одне очко.