Бразильський форвард «Шахтаря» Луїс Адріано розповів про свої плани на майбутнє.
«Агент мене вже попередив: «Луїсе, дивись, зараз посиплеться купа пропозицій, тебе намагатимуться перетягти до іншого клубу». Але я не збираюся йти. Завжди це говорив і повторюватиму! Свою думку я геть не змінив. «Шахтар» – клуб, який я люблю і в якому люблять мене. Тут дуже добре ставляться до моєї сім’ї. Нам надали тут усе необхідне. Тому йти я точно не збираюся.
Забивши певну кількість м’ячів у «Шахтарі», я випередив Воробея. Але це ж не означає, що я на цьому зупинюся. Ні, я йтиму вперед і забиватиму все більше й більше, щоб віддалятися від своїх переслідувачів.
Яким я бачу себе через 10 років? Граючим за «Шахтар». Тут я проведу свій останній матч. Буду старим та лисим!» - наводить слова Луїса Адріано клубний сайт «гірняків».