Перехід хорватського легіонера «Дніпра» Івана Стрініча в «Наполі» міг не відбутися через... донецький «Шахтар».
Принаймні, про це після оформлення всіх деталей угоди заявив агент футболіста Тончі Мартич. Представник Стрініча зазначив, що його клієнт перебуває в непоганій спортивній формі, проте деякі проблеми йому доставило пошкодження, яке хорват отримав у поєдинку чемпіонату України проти «Шахтаря» (0:0). Це пошкодження вибило Стрініча на довгий термін з тренувального процесу і мало не коштувало Івану переходу в «Наполі», повідомляє «Шахта.org».
«У поєдинку чемпіонату України проти «Шахтаря», Стрініч отримав болісний удар у ребро і з цієї причини вибув приблизно на сорок днів з тренувального процесу «Дніпра». Зараз Іван уже тренується протягом дванадцяти днів, але як і раніше його форма далека від оптимальної. Сподіваюся, найближчим часом він знову набере кондиції і зможе грати на повну силу», -
заявив Тончі Мартич.
Нагадаємо, що трансфер Івана Стрініча в «Наполі» був офіційно оформлений в перших числах нового року. З «Дніпра» хорват пішов на правах вільного агента.